<Lipiec 2024>

Drogie Siostry i Drodzy Bracia z Ukrainy!

Nie potrafię znaleźć słów, bo serce krwawi…
Jesteśmy wstrząśnięci!
Jesteśmy rozbici, ale stoimy przy Was!

Wspieramy Was wszelkimi możliwymi sposobami: duchowo, materialnie, moralnie!

Wykładowcy Muzykologii UO podjęli inicjatywę wsparcia Was duchowo i śpiewem, a nasi kochani Studenci, podejmując tę ideę, zaproponowali dodatkowo wsparcie materialne.

Oto list naszych studentów:

Studenci muzykologii organizują zbiórkę rzeczy, dla osób, które zostały na Ukrainie. Artykuły przekażemy Opolskiemu Caritasowi.

Zbieramy czapki, szaliki, ciepłą odzież, bidony, termosy, kubki termiczne, apteczki, koce, środki higieniczne i czystości (pasty i szczotki do zębów, mydła, szampony, grzebienie, suszarki do włosów, proszki do prania, chusteczki nawilżające, pampersy itp.). Oprócz tego będzie także zbiórka do puszki.

Dary zbieramy w ten wtorek, środę i czwartek między 10 a 13 w sali 232.

Jutro, tj. 1 marca, od 10.00 w Instytucie Historii MUZYKOLOGIA UO i wszyscy chętni, którzy przyjdą, śpiewamy i nagrywamy dla Ukrainy, a potem urządzamy zbiórkę dla napadniętych Sióstr i Braci!

Bądźcie z nami!

Слава Україні!